Свідчення потерпілого майданівця
Свідчення потерпілого майданівця 5.ua

"Мене били чоловік 20": що згадав про "Беркут" потерпілий на Майдані активіст

Під час сутичок з "Беркутом" активіст Андрій Клименко отримав численні перелами рук та забої всього тіла

У Святошинському районному суді столиці 29 червня вкотре допитали свідка у справі командира львівського "Беркуту" Ростислава Пацеляка. Про це повідомляє "5 канал". 

Як стало відомо, цього разу під час судового засідання свідчення давав колишній активіст Євромайдану Андрій Клименко, який 18 лютого 2014 року опинився у центрі заворушень на розі вулиць Шовковичної та Інститутської.

Клименко тоді приєднався до акції протесту під назвою "Мирний наступ" і під час сутичок з "Беркутом" отримав численні перелами рук та забої всього тіла. Після того чоловік відновлювався протягом тривалого часу.

"Я вважаю, що будь-які люди в формі, які там знаходилися, брали участь у побитті. Тому що не тільки мене били, наприклад, чоловік 20, але й інших. Я бачив, що лежать люди, до них підбігають. Одні побили, відійшли; інші підбігають і б'ють. Це був суцільний такий поток", - згадує потерпілий Андрій Клименко.

А от адвокат Ростислава Пацеляка Наталья Вознюк каже: "Я вважаю, що кожна особа з правоохоронців, яка знаходилася у місті Києві під час подій, які у нас відбувалися з листопада по лютий 2014 року, виконували свій обов'язок, який полягає в охороні громадського порядку, в захисті територіальної цілісності країни".

Під час засідання планувалося передивитися відеофайли тих подій, але процедура долучення файлів до кримінальної справи не була дотримана повністю і слухання у цій справі перенесли на 20 липня 2017 року на 10:00.  

Попередній матеріал
У Києві на воду спустили артилерійський катер "Гюрза-М"
Наступний матеріал
Київ оплесками проводжав в останню путь геніального графіка Сергія Якутовича
Loading...