мітинг під посольство РФ 5.ua

"Аби Путін схаменувся": у Києві представники двох церков помолилися за припинення репресій у Криму

Окупаційна влада систематично відбирає у мешканців анексованого півострова право на свободу віросповідання

Представники Церков віри євангельської та п'ятидесятників у Києві помолилися за те, щоб Володимир Путін схаменувся і припинив утиски релігійних свобод в окупованому Криму. Про це повідомляє "5 канал".

До молитовної акції під стінами посольства Російської Федерації долучилися й інші конфесії. Організатори кажуть, що причиною цього стало те, що російська влада систематично відбирає у мешканців анексованого півострова право на свободу віросповідання.

"Зараз наші співбрати, які опинилися на території окупованого Криму, зазнають переслідування. Ми хочемо, щоб солідарність поміж церквами, незалежно від того, що ми є різні, але ми всі є християни, щоб ця солідарність була в основі нашого служіння", - наголошує священик УГКЦ Костянтин Пантелей.

Як наголосили священики, на початку грудня в Бахчисараї заборонили діяльність церкви "Голосу надії", в якій більше десяти років відбувалися служіння та працювали два реабілітаційні центри для наркозалежних осіб. Натомість, передати листа з вимогами припинити переслідування за релігійні переконання активісти не змогли, оскільки ніхто з російських дипломатів до них не вийшов.

"Спершу прийшли ФСБ, потім пожежники, сказали, що наша церква не може існувати там, тому що там збудований об'єкт ФСБ, і вони визнають одну релігію – РПЦ (російську православну церкву), і тому нам треба забиратися звідти", - каже керівник соціального відділу Церкви християн віри євангельскої України Рустам Фатуллаєв. 

Нагадаємо, 3 листопада Рада церков закликала російських військових скласти зброю та полишити Донбас.

Попередній матеріал
За час війни золотовалютні резерви України зросли на $10 млрд - Порошенко
Наступний матеріал
Відкриття Литовського скверу – відео

Журналіст розповів, чому проти Новинського відкрили саме "церковну справу"

Порошенко під час зустрічі з Радою церков: "Ваші молитви та дії, що єднають Україну, – дуже цінні"

Рада церков закликала російських військових скласти зброю та полишити Донбас

Єрусалимський Патріарх заявив, що підтримує об’єднання Єдиної Помісної Православної Церкви