Абсолютно нормально, коли народ виступає запобіжником потенційної проблеми – нардеп від БПП прокоментував марш "Азова"

За словами нардепа, на Україну відчувається тиск з боку європейських союзників

Краще народ вийде, скаже і продемонструє свою позицію заздалегідь, ніж потім буде приходити під Верховну Раду з гранатами. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заяв народний депутат від БПП Олег Петренко. 

На запитання ведучої, чому саме сьогодні полк "Азов" провів акцію під стінами ВР, Петренко заявив: "Офіційно я від жодного члена фракції не чув риторики і бажання, що їх (вибори на окупованому Донбасі – 5.ua) треба проводити... Але диму без вогню не буває, це я не тільки про фаєри під Верховною Радою сьогоднішні. Тобто питання є. Дуже багато про це було сказано останнім часом в інформаційному просторі".

Нардеп також наголосив: "Просто відчуваючи той тиск, який здійснюється нашими союзниками світовими, європейськими, які можливо мають неоднозначне ставлення до продовження санкцій, відчувається тиск на Україну. І ця акція ("Азова" - 5.ua), вона несла не тільки попереджувальний характер, як вже прийнято про неї казати, а це такий запобіжний характер. Я думаю, що абсолютно нормально, коли суспільство і народ виступає запобіжником якоїсь потенційної проблеми, яка може виникнути". 

"Краще народ вийде і скаже і продемонструє свою позицію заздалегідь, ніж потім буде приходити під Верховну Раду з гранатами", - підсумував Петренко. 

Як повідомляв 5.ua, сьгодні у Києві відбувся марш цивільного корпусу "Азов" під гаслом "Вимоги нації – ні капітуляції". Активісти вимагали від влади не вести переговори з терористами і не проводити вибори на сході до його повного звільнення від окупантів.

Попередній матеріал
Міжнародна спільнота має розірвати дипломатичні відносини з Росією – Джемілєв
Наступний матеріал
РНБО схвалила Стратегічний оборонний бюлетень до 2020 року

Парубій про вибори на Донбасі: п'яні бойовики-маніяки будуть сидіти в кімнатках і заповнювати якісь бюлетені під п'яний регіт

Голова Комітету виборців України: У найближчі роки провести вибори на Донбасі неможливо

Німеччина розраховує домовитися про вибори на окупованих територіях Донбасу на засіданні "нормандської четвірки"

ЦВК призначила вибори до Верховної Ради в чотирьох округах

Законопроекту про вибори в окупованих районах Донбасу у ВР немає – Парубій

5 канал - трансляція наживо