ЦВК призначила вибори до Верховної Ради в чотирьох округах

  Вибори призначено на неділю, 17 липня

  ЦВК призначила проміжні вибори депутатів Верховної Ради в 4 округах на неділю, 17 липня. Про це свідчить рішення ЦВК, прийняте на засіданні у вівторок, передають "Українські Новини".

  Зокрема, йдеться про округи №27 у Дніпропетровську, №85 в Івано-Франківській області, №151 у Полтавській області і №206 у Чернігові. Вибори в окрузі №27 призначені у зв'язку з тим, що обраний тут нардепом Борис Філатов став мером Дніпропетровська. В окрузі №206 вибори призначені через те, що обраний в ньому депутатом Владислав Атрошенко став мером Чернігова.

  При цьому депутатські повноваження Атрошенка були припинені ще 28 січня, а законодавство зобов'язує ЦВК призначити проміжні вибори депутата Ради в десятиденний термін.

  Повноваження Філатова були припинені ще 24 грудня 2015 року, однак наступного дня було зареєстровано постанову про скасування результатів голосування, до розгляду якої голові Ради забороняється підписувати рішення про позбавлення Філатова мандата.

  Відповідну постанову про скасування результатів голосування було вперше включено до порядку денного ВР лише 21 квітня, проте не було розглянуто в сесійній залі, а на офіційному сайті парламенту зазначено, що проект відкликаний, а рішення про позбавлення Філатова мандата підписане 25 грудня 2015 року.

  Крім того, в округах №85 і №151 вибори призначені у зв'язку з тим, що обрані в них депутатами Ігор Насалик і Тарас Кутовий були призначені 14 квітня міністрами енергетики та аграрної політики відповідно.

  Нагадаємо, протягом цього тижня глава держави має намір внести на розгляд парламенту нові кандидатури до складу Центральної виборчої комісії

  Попередній матеріал
  У Харкові на території школи з’явився 15-метровий "гейзер"
  Наступний матеріал
  До фракції БПП увійшли три народні депутати
  Теги: