ipolitics.ca

Міжнародна спільнота має розірвати дипломатичні відносини з Росією – Джемілєв

  Кримські татари очікують, що міжнародне співтовариство займе більш жорстку позицію щодо Росії

  Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв переконаний, що міжнародна спільнота має розірвати дипломатичні відносини з Кремлем, якщо вона справді серйозно налаштована підтримати Україну. Про це він заявив у в інтерв’ю канадському виданню iPolitics.

  Джемілєв сказав, що світ забуває про Крим і хоча санкції мають певний вплив, вони не достатні, і рух у напрямку відновлення відносин з Російською Федерацією дипломатично буде кроком у неправильному напрямку.

  "Так", - заявив кримськотатарський політик, відповідаючи на питання журналістів чи повинен світ розірвати дипломатичні відносини з Росією. "Відновлення спілкування з РФ означатиме, що нинішня ситуація стагнуватиме та триватиме вічно".

  Зазначимо, Україна розривати дипломатичні відносини із агресором не планує.

  Джемілєв, якому заборонили в’їзд до Криму після того, як Росія захопила його в 2014 році, каже, що ніхто не очікував, що такі країни, як США візьмуть участь у військовій операції, щоб захистити Крим. Але кримські татари очікують, що міжнародне співтовариство займе більш жорстку позицію щодо Росії.

  "Звичайно, ми не сподівалися, що армія США приїде до нас та воюватиме із росіянами, втім, ми очікували, що країни, які б мали підтримати нас, використають всі можливі заходи, вживатимуть всі дипломатичні кроки для зупинки окупації. Однак цього не сталося", - заявив лідер кримськотатарського народу.

  Тепер, за його словами, Кримський півострів під ризиком опинитися за новою "залізною завісою" через дію санкцій.

  Попередній матеріал
  ГПУ припиняє кримінальні справи проти 150 бійців 51-ї мехбригади
  Наступний матеріал
  Абсолютно нормально, коли народ виступає запобіжником потенційної проблеми – нардеп від БПП прокоментував марш "Азова"
  Теги:
  Loading...