Волонтери
Волонтери Facebook / Повернись живим

"50 грн. від бабусі і $50 тис. від невідомого": як українці рятували свою армію на початку російської агресії – "Таємниці війни"

Читайте по-русски
Про потужний волонтерський рух, який на початку російської окупації Донбасу ще тісніше об'єднав Україну, в "Таємницях війни" у середу, 20 травня, о 17:10 розкажуть представники фондів "Повернись живим", "Армія SOS" та "Народний тил"

Таємниці та одкровення волонтерів про тих, хто потужно та щиро підтримав армію на початку Російсько-Української війни.

"Він зайшов в офіс і поставив переді мною пакет. І каже – це на допомогу армії. Я: ой, давайте я вас запишу. Відповідає: "Мене звати Андрій". Розвернувся і пішов. Ми відкриваємо, – а там 50 тисяч доларів".

Як волонтерки налагоджували стосунки з бригадами і на які перешкоди при цьому натрапляли: "Волонтерство почало звучати в суспільстві і це докотилося до армії. Армія зрозуміла, що волонтерство – це, очевидно, їхня органічна частина".

Дивіться "Таємниці війни" в середу, 20 травня, о 17:10 на "5 каналі". У гостях та на скайп-зв’язку – представники фондів "Повернись живим", "Армія SOS" та "Народний тил".

Що таке артилерійські планшети і хто подарував армії таку допомогу? – А давайте ми візьмемо свіжі супутникові знімки і запишемо їх на планшет.

І нарешті – емоції самих волонтерів, коли їм передавали останні гривні на армію найнезахищеніші верстви населення: "Бабусі надсилають тобі чи не останні 20, 50 гривень,  особливо, коли ти їх бачиш, – це сльози, нічого не можеш із собою зробити".

Попередній матеріал
Кабінет Міністрів дозволив працювати дитячим садочкам – подробиці
Наступний матеріал
"Плівки Деркача": Брифінг адвокатів Петра Порошенка щодо заяв Зеленського
Loading...