Facebook / Центр розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ

"5 тисяч калорій": у Міноборони розповіли про нові набори харчів для бійців ЗСУ

У МОУ повідомили про наміри перевести на нову систему харчування півсотні військових частин та підрозділів

У 2017 році на нову систему продовольчого забезпечення перевели 13 військові частини, а цього року на черзі – ще 51 частина. Про це повідомив заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко, передає прес-служба Міноборони.

"Запрошую подивитися у тих частинах, які вже переведено на нову систему продовольчого забезпечення, наскільки суттєво це впливає на боєздатність, підготовленість, морально-бойовий дух військ, коли забезпечено якісне харчування для наших військовослужбовців, у тому числі, в польових умовах", - відзначив Петренко.

Він також додав, що враховуючи сучасні умови ведення бойових дій та досвід проведення АТО, Міноборони розробило та ввело у дію добові польові набори продуктів. Вони забезпечують щоденну норму у 5 тисяч калорій для військових у польових умовах.

"Нові раціони з готовими стравами у зручному пакуванні з безполуменевим розігрівачем, на відміну від попередніх наборів сухих продуктів, дозволяють забезпечити харчування військовослужбовців більш,ніж на три доби та вже постачаються до бойових частин та підрозділів", – повідомили в Міністерстві оборони. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Вареники та бісквіти: що побачив Полторак на кухні для військових – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Литві запустили аналог сайту "Миротворець" – проект "Ватники"
Наступний матеріал
Міністри оборони США та Канади обговорили подальшу підтримку Укриїни
Loading...