акція за відставку Степанова
акція за відставку Степанова 5 канал

470 свічок і чорних стрічок: як під ВР пройшла акція за відставку Степанова

Читайте по-русски
Організатори акції вимагають від депутатів негайної відставки міністра охорони здоров'я Максима Степанова та притягнення його до відповідальності

47 тисяч – стільки людей мали зібратися на акцію протесту "Степанов має піти" під Верховною Радою. Утім площа була порожня. Замість людей – лише 470 свічок та чорних стрічок на асфальті. Вони символізують 1% від кількості тих, хто помер від коронавірусу в Україні за рік.

Організатори акції вимагають від депутатів негайної відставки міністра охорони здоров'я Максима Степанова та притягнення його до відповідальності. Зокрема, вважають його винним за провальну кампанію вакцинації.

"Ми хочемо, щоби ця страшна ілюстрація мотивувала всіх представників Верховної Ради не просто зняти Степанова, зробити висновки з усього, що він зробив, відкрити кримінальну справу, перевірити кожну витрату, кожен рух цього міністра, і зрозуміти, яку страшну ціну ми платимо, коли ідіотів ставимо на Міністерство охорони здоров'я", – наголосив голова благодійної організації Дмитро Шерембей.

"Він міг би побудувати роботу свого апарату, свого міністерства ефективно. Він цього не зробив, а навпаки намагався лише особисто контролювати всі процеси", – зауважила виконавчий директор благодійного фонду "Пацієнти України" Інна Іваненко.

Нагадуємо, 18 травня ВР на позачерговому засіданні розгляне відставку одразу трьох урядовців: міністра економіки Ігоря Петрашка, міністра інфраструктури Владислава Криклія, міністра охорони здоров'я Максима Степанова.

Попередній матеріал
Візит глав МЗС Грузії і Молдови до України: зустріч із Кулебою та підписання меморандуму – трансляція
Наступний матеріал
Бутусов про появу Чауса: "ОП хоче представити екссуддю як російського шпигуна, щоб врятувати Зеленського від скандалу"
Loading...

Степанов розповів, скільки коштує одна доза вакцини, яку закуповує Україна

Стало відомо, коли почнуть щеплювати від коронавірусу людей з черги в додатку "Дія"

Індійський штам коронавірусу "вже підбирається до України" – Степанов

"Не час розслаблятися": Степанов прогнозує четверту хвилю COVID-19 в Україні

Україна отримала ще півмільйона доз вакцини CoronaVac

Степанов заявив, що індійський штам коронавірусу скоро дістанеться України