Техніка окупантів в ОРДЛО
Техніка окупантів в ОРДЛО фото \"Інформаційний спротив\"

40 тис. найманців та філії спецслужб РФ: як Путін контролює окупований Донбас

Безкарність, що панує на окупованих територіях, уже почала дошкуляти ляльководам з Москви

Росія зарахувала майже 40 тис. бойовиків із ОРДЛО до Південного федерального військового округу. Про таке заявив міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш, передає видання "Апостроф".

За словами чільника МінТОТ, ці підрозділи в питаннях підпорядкування та організації їхньої діяльності, зв’язку, попереджень про військові загрози тактичного характеру, командування та матеріально-технічного забезпечення включені у військову систему Південного федерального військового округу РФ.

"До речі, пам’ятаєте, як Путін залякував відео про найсучаснішу зброю? Так от, її зразки, які можна побачити не за допомогою анімації, а начебто на реальних фото, це так звані системи "Кинджал". Було оголошено, що перші "Кинджали" вже є на озброєнні саме в Південному федеральному військовому окрузі, який структурно і територіально охоплює Крим та окупований Донбас", – повідомив Черниш.

Вадим Черниш
Вадим Чернишапостроф

Він додав, що система "державної безпеки" на окупованому Донбасі (так зване МГБ) фактично є філією російського ФСБ. Утім, функціонує також ГРУ Генштабу РФ, і кожна з цих структур хоче отримати свій ласий шматочок. Для цього на окупованій території створені всі умови: відповідальності жодної, суди не діють, зброя є.

Водночас, безкарність вже почала дошкуляти ляльководам з Москви.

"От і уявіть, якщо один – ставленик одного центру впливу, а другий – підпорядковується іншому центру впливу, і між ними виникає конфлікт, то, як не дивно, цей конфлікт вирішується в Москві. Ці конфлікти наразі поглибились. Ціла низка конфліктів, що відбуваються на рівні Донецької і Луганської областей, фактично перенесена в кабінети Москви. Тобто, чиновники в Москві перебувають у напружених стосунках через ситуацію на Донбасі", – зауважив міністр.

Блокпост ДНР
Блокпост ДНРФото online.ua

За цивільний компонент відповідають в Путіна довірені особи.

"Цивільна гілка, що відповідає за соціально-економічне забезпечення, представлена так званою комісією уряду РФ з питань надання гуманітарної допомоги, яку очолює Сергій Назаров. За ідеологічну і політичну частину відповідає відомий всім пан Сурков", – каже Черниш.

Дивіться також фотогалерею: 

У мережі показали свіжі фото розграбованого бойовиками автовокзалу Донецька – ФОТО

Автовокзал Донецька, січень 2019
/
Автовокзал Донецька, січень 2019
/
Автовокзал Донецька, січень 2019
/
Автовокзал Донецька, січень 2019
/
Автовокзал Донецька, січень 2019
/
Автовокзал Донецька, січень 2019
/
Автовокзал Донецька, січень 2019
/
Автовокзал Донецька, січень 2019
/

Попередній матеріал
У МЗС поточнили, скільки українців постраждали внаслідок ДТП під Москвою
Наступний матеріал
У скільки Україні обійдеться друк бюлетенів до президентських виборів-2019
Loading...