28 журналістів постраждали впродовж сутичок на Грушевського [відео]

  28 журналістів постраждали впродовж сутичок на вулиці Грушевського. Таку кількість наводить Інститут масової інформації.

  Зокрема, під ногами «беркутівців» опинилися оператор та журналіст «Радіо свобода». Після побиття  їх потягли до автозаку, де протримали без будь яких пояснень чотири години і лише потому відвезли до райвідділу міліції. Там їх допитали як свідків і відпустили. 

  Ігор Ісхаков, оператор «Радіо свобода»: «Я стояв спиною до кордну міліціонерів намагався зняти красивий вид. В цей момент з воплями егегей і матюками набігли «беркутів ці». Камера відлетіла. Вони взяли мене всімох з криком "Ну полетели" вони мене жбурнули вниз на Грушевського. Мене 4 години протримали в автозаку, потім посадили в інший автозак і привезли сюди».

  За підозрою у постачанні бензину для «коктейлів Молотова», якими в міліцію жбурляють мітингувальники - затримали одного з операторів Спільно-бачення. Саме у цього Інтернет-ресурса найбільше постраждалих співробітників: із побоями з учорашніх подій на Грушевського повернулися шість репортерів. Один з них має значні поранення ноги та ока.

  Журналіст: «Я нахилився подивитися, що вдарилося в ногу - якраз вибухнула граната.  Впевнений на сто відсотків - кинута цілеспрямовано в журналістів. Лікарі боролися за це око. Я вас не бачу, бачу якийсь силует».

  Гумовою кулею працівники спецпідрозділу «Беркут» влучили у камеру «5 каналу». Оператор саме знімав сутички між активістами та міліціянтами. Куля пробила відеокамеру, застрягла всередині та вивела апаратуру з ладу.

  Іван Наконечний, оператор «5 каналу»: «Я снимал впереди, хотел снять более правдивую информацию, что там происходит. Просто стоял за щитом, снимал в таком небольшом отверстии. Там выбили, чтоб можно было смотреть. Вот такое вот мне новое оборудование пришло в камеру, хорошо, что не в голову».

  «5 канал».

  Попередній матеріал
  Кількість постраждалих у протистоянні на Грушевського зросла [відео]
  Наступний матеріал
  Затриманих студентів інституту Карпенка Карого правоохоронці не збираються випускати [відео]
  Теги:
  Loading...