Затриманих студентів інституту Карпенка Карого правоохоронці не збираються випускати [відео]

  Затриманих студентів інституту Карпенка Карого - наразі не збираються випускати із Дніпровського відділку міліції. Про це повідомив тим, хто зібрався біля відділку, народний депутат Богдан Бенюк, який приїхав з'ясувати обставини затримання. За інформацією депутата, їх збираються перевезти у слідчій ізолятор на Подолі.

   

  Шість студентів з 5-ої ранку понеділка перебувають у цьому відділку міліції. Раніше правоохоронці узагалі заперечували їхню присутність там. Після того як біля відділку зібралися студенти - групою підтримки, одного із них - Остапа Вакулюка випустили, невдовзі обіцяли випустити ще шістьох. Утім решта студентів інституту імені Карпенка-Карогор досі перебувають у відділку: це студенти актори, режисери, диктори. Одному із них знову викликали швидку допомогу - оскільки при затриманні йому нанесли травми силовики, утім медиків до затриманого так і не допустили. Адвокат Вакулюка каже, що студентів допитують у справі про масові заворушення, затримали їх на Подолі після того як ті верталися із Майдану Незалежності. У заворушеннях, за даними колег і адвокатів, студенти участі не брали. Зараз до них не пропускають родичів, але оскільки не знають скільки протримають у відділку - дозволили передати воду та продукти. 

  Михайло Ілленко, кінорежисер викладач Інституту ім. Карпенка-Карого: «Я прийшов просто - бо мене дуже хвилює це. один студент мій - хороший студент, да і взагалі кількох знаю. - симпатичні люди!.. Влада підпалила бігфордів шнур. Я не знаю якої він довжини - це от якраз той фашизм, про який так довго говорили прєдставітєлі Партії регіонов, когда стреляют в журналістов, когда берут студентов».

  Попередній матеріал
  28 журналістів постраждали впродовж сутичок на Грушевського [відео]
  Наступний матеріал
  "Голос України" збирається надрукувати "диктаторські закони"
  Теги:
  Loading...