волонтерів нагородили 5.ua

20 тисяч літрів борщу на фронт: в Одесі нагородили славетну "Кулінарну сотню"

Одеські волонтери кажуть, що допомагають, аби бійці відчули домашню атмосферу

В Одесі нагородили волонтерів-кулінарів. За роки бойових дій вони передали бійцям у зону АТО близько 20 тисяч літрів борщу, більше тонни пекарських виробів, а також безліч емоційно-підживлюючого - дитячі малюнки та вироби.

Млинці, пиріжки та ромові баби – такими партіями Галина Жолобенко з подругами передавали їжу військовим на передову. Зараз вони готують для бійців у шпиталі. Волонтери з Чорноморська називають себе "Кулінарною сотнею". Кажуть, що познайомилися через Інтернет і почали разом готувати.

"Готуємо, аби порадувати наших хлопців, трохи дати їм тепла домашнього, тому що в госпіталі, звичайно, годують добре, проте все одно хочеться порадувати домашніми смаколиками", - розповідає волонтерка Галина.

Жінки кажуть, що найбільше військові полюбляють борщ. За три роки вони передали у зону АТО концетратів, яких має вистачити на 20 тисяч літрів. Окрім цього, на передову передають випічку и подарунки від дітей.

За постійну допомогу армії "Кулінарна сотня" та ще два десятки волонтерів Одещини отримали нагороди та грамоти від міністерства оборони.

Допомогу волонтерів складно переоцінити, підтверджує ветеран АТО Олександр Весілков: "Практично всі речі, їжа, засоби особистої гігієни, яких нам просто бракувало, не було. Усе завозилося волонтерами. Тим більше, що одеськими волонтерами! Нашим чорноморським дівчатам та чоловікам величезна подяка".

У невеличкому штабі волонтерів при військовому шпиталі завжди багато їжі – про запас. У "Кулінарній сотні" кажуть, що працюватимуть, доки буде потреба у їхній допомозі.

Дмитро Долматов, Сергій Іщенко, Одеса, "5 канал"

Попередній матеріал
Президент відвідав новий завод на Тернопільщині: "Відкриття нових виробництв – ознака успіху України"
Наступний матеріал
ОБСЄ погодилася на термінову відеоконференцію щодо звільнення заручників – Геращенко

Волонтерка з Іспанії стала хрещеною матір'ю для сина бійця зі Львова

Як віддати останнє і не забути про війну: у Києві вручили волонтерську премію "Євромайдан-SOS"

З Австрії – до України: скаути передали Вифлеємський вогонь миру на передову

Волонтери передали на фронт оптики на 1 млн грн