Марія Вертецька 5.ua

Волонтерка з Іспанії стала хрещеною матір'ю для сина бійця зі Львова

Волонтерка допомогла військовослужбовцю пройти курс реабілітації в Мадриді

Журналіст "5 каналу" Марічка Кужик: "В аеропорту імені Данила галицького Львівські волонтери зустрічають колегу Марію з Іспанії. Волонтерка приїздить до Львова всього на п'ять годин, щоб стати хрещеною мамою для немовляти бійця, якому врятувала життя".

Українка Марія Вертецька мешкає в Іспанії вже 17 років. Від початку бойових дій на Сході допомагає співвітчизникам разом з іншими волонтерами. До Мадрида доправляла на реабілітацію поранених військових. Серед них був і Сергій Кисіль. Саме його прохання похрестити другого сина Андрія стало для Марії Вертецької приємною несподіванкою.

"Це була новина така неймовірна, така раптова, що я навіть не знала, чи то правда, чи то мені сниться. В мене була така пауза, хвилина мовчання, а потім кажу, так, я згідна", - розповідає волонтерка.

Сам Cергій Кисіль, військовослужбовець 30-ї механізованої бригади, не зміг приїхати на хрестини сина, досі лікується у столичному шпиталі. Він був поранений у лютому поблизу Дебальцевого.

"Осколкове поранення лівого бедра. На даний момент майже не хватає дев’ятнадцять сантиметрів кістки. Остеомієліт пішов, загострення. Зараз наклали внутрішню фіксацію ще закріплять гіпсом", - каже дружина військовослужбовця Тетяна Кисіль.

Хрещені батьки маленького Андрія кажуть, хочуть щоби хлопчик ріс схожим на батька – мужнім та любив Україну. 

Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів, "5 канал".

Попередній матеріал
Нідерланди назвали остаточні вимогами щодо асоціації Україна–ЄС
Наступний матеріал
Стрілянина у Княжичах: чому у справі більше питань, ніж відповідей
Теги:
Loading...