2-й добровольчий батальйон Нацгвардії завершив бойову підготовку

  Одне з останніх тренувань другого батальйону Національної гвардії перед відправленням на передову відвідав прем'єр Яценюк. Перевірив готовність бійців, передав добровольцям засоби індивідуального захисту і пообіцяв виділити 100 мільйонів на придбання 22-х новеньких БТРів для Нацгвардії та армії. Перші чотири - уже сьогодні відправили до гарячих точок на Сході.


  Вчорашні менеджери, громадські діячі і татусі – тепер вони резервісти другого батальйону Національної гвардії. Триста п'ятдесят добровольців вже непогано вивчили засади військової науки і за лічені дні опиняться на передовій антитерористичної операції.

  Вивчене за місяць демонструють прем'єр-міністру: прийоми рукопашного бою, звільнення захоплених приміщень, протидія терористам – бійці Нацгвардії кажуть, готові виконати всі завдання в умовах боротьби із сепаратистами на Сході України. Резервіст Олександр каже: "Особиста готовність, звісно, є. А в іншому плані – матеріальна – ну, все, що в нас є – це є від спонсорів".

  Фізичної та моральної підготовки, стверджують активісти – для захисту країни недостатньо. Держава, кажуть, забезпечити усім не в силі, тож на каски і бронежилети небайдужі українці скидаються гуртом. Сьогодні обдарували і Нацгвардійців. Кожний бронежилет і кожна каска – кажуть бійці – це чиєсь життя.

  У держави подарунки істотніші: чотири найновіших БТРи передав Нацгвардії прем'єр-міністр, а на закупівлю ще 18-ти пообіцяв виділити гроші. Також передав бійцям бронежилети, каски та засоби зв'язку.

  Прем’єр-міністр звітує: "Все, що необхідно забезпечувати в самих в прискорених темпах – забезпечується. Сьогодні є потужне, законне, воєнізоване формування – як на базі збройних сил України, так і на базі Національної гвардії, відтреновані люди".

  Загалом у Нацгвардії служать нині тридцять три тисячі бійців. Сім сотень із них – це два добровольчих батальйони, які сформовані, здебільшого, із сил Самооборони Майдану.

  Ірина Сніжко, Віталій Кононов, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Батальйон "Донбас" взяв під контроль ще один район Донеччини
  Наступний матеріал
  Обшук у редакції газети "Вести" – як це було