прес-служба Президента України

19 бійців нагородили орденами "За мужність" посмертно

    Президент нагородив воїнів АТО

    25 військових, які виявили особисту мужність і високий професіоналізм у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, відзначили орденами "За мужність". Відповідний указ підписав Президент Петро Порошенко. Дев'ятнадцятьох бійців глава держави нагородив посмертно.

    Серед них – сержант Віктор Наливайко, який брав участь, зокрема, у боях за Савур-Могилу  та Степанівку. Він загинув у 2014 році під час зачистки Міусинська Луганської області від бойовиків. Його група потрапила під обстріл.

    Також Президент відзначив гранатометника Артема Романова. Він теж виконував бойові завдання на Луганщині. У ніч на 23 березня торік під час розвідувальної операції ліквідував частину диверсійної групи бойовиків. Рівно рік тому, 4 липня, боєць загинув поблизу Бахмутського шляху, рятуючи поранених саперів.

    Серед нагороджених посмертно і молодший сержант Василь Клименко. Він був снайпером. У ніч на 24 червня 2014 року дорогою додому у відпустку разом із побратимами військовий потрапив у полон. Клименко чинив опір бойовикам та був розстріляний.

    Попередній матеріал
    Експерт: Як тільки перша одиниця американської зброї опиниться в Україні, зникне будь-яка можливість політичного вирішення конфлікту
    Наступний матеріал
    Розслідування: як Росія маскує своїх шпигунів

    "За оборону країни": У Вінниці "кіборгам" вручили медалі та грошові винагороди

    Порошенко посмертно нагородив загиблого в бою оперного співака-добровольця

    Друга річниця визволення Семенівки: Президент вручив нагороди нацгвардійцям

    У Маріуполі нагородили бійців Нацгвардії, які захищають місто