19 бійців нагородили орденами "За мужність" посмертно

  Президент нагородив воїнів АТО

  25 військових, які виявили особисту мужність і високий професіоналізм у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, відзначили орденами "За мужність". Відповідний указ підписав Президент Петро Порошенко. Дев'ятнадцятьох бійців глава держави нагородив посмертно.

  Серед них – сержант Віктор Наливайко, який брав участь, зокрема, у боях за Савур-Могилу  та Степанівку. Він загинув у 2014 році під час зачистки Міусинська Луганської області від бойовиків. Його група потрапила під обстріл.

  Також Президент відзначив гранатометника Артема Романова. Він теж виконував бойові завдання на Луганщині. У ніч на 23 березня торік під час розвідувальної операції ліквідував частину диверсійної групи бойовиків. Рівно рік тому, 4 липня, боєць загинув поблизу Бахмутського шляху, рятуючи поранених саперів.

  Серед нагороджених посмертно і молодший сержант Василь Клименко. Він був снайпером. У ніч на 24 червня 2014 року дорогою додому у відпустку разом із побратимами військовий потрапив у полон. Клименко чинив опір бойовикам та був розстріляний.

  Попередній матеріал
  Експерт: Як тільки перша одиниця американської зброї опиниться в Україні, зникне будь-яка можливість політичного вирішення конфлікту
  Наступний матеріал
  Розслідування: як Росія маскує своїх шпигунів

  "За оборону країни": У Вінниці "кіборгам" вручили медалі та грошові винагороди

  Порошенко посмертно нагородив загиблого в бою оперного співака-добровольця

  Друга річниця визволення Семенівки: Президент вручив нагороди нацгвардійцям

  У Маріуполі нагородили бійців Нацгвардії, які захищають місто