180.000 нічийних доларів виявили чернігівські прикордонники

  180 тисяч нічийних доларів виявили чернігівські прикордонники та митники. Валюта - була у смітниці одного з вагонів потяга "Київ-Мінськ".
  Три картонні коробки, обмотані клейкою стрічкою, лежали на видноті. Загалом - у банківській упаковці - 18 пачок по сотні стодоларових купюр. Гроші передадуть на зберігання до банку. Митники кажуть - певно, знахідка належить контрабандистам. А їм  - вигідніше втратити валюту, аніж узяти на себе відповідальність за її перевезення. Якщо гроші виявлять на кордоні, за новим законодавством, треба сплатити ще й штраф.  

  Олександр Іванов, начальник Чернігівської митниці: "Зі вступом у дію Закону гуманізації кримінальних порушень якби на себе хтось взяв відповідальність,ця сума за рішенням суду повинна бути конфіскована. Але крім того він повинен був би заплатити штраф у розмірі вартості валюти, тому - об`єктивна причина,чому власник відмовився. Ми не здійснюємо 100%-вий контроль - лише вибірковий.Можливо,розраховував,що наші співробітники не зайдуть до того вагону".
  Попередній матеріал
  Дводенний протест оголосили дві найбільші грецькі профспілки
  Наступний матеріал
  Свято шоколаду у Львові [відео]
  Теги: