Свято шоколаду у Львові [відео]

  Свято шоколаду вже вп`яте розпочалося у Львові. Серед гостей - відомі шоколатьє з Росії Едуард Лебєєв та з України Валентин Штефаньо. Майстер-класи, шоколадне містечко і п»ятиметрова солодка піраміда, усе це можна буде побачити, а дещо навіть скуштувати у найближчі вихідні.

  Львів - в очікуванні шоколадних див. Уже у суботу по обіді - ось ці три тонни шоколадних брил - перетворяться на містечко. Загалом свято прикрасять тридцять солодких копій історичних пам»яток Львова. Над ними трудяться 10 скульпторів. 

  Володимир Лучинський, скульптор: "Шоколад він і крихкий коли холодний і стає дуже м`який коли нагрівається і передбачити, як він буде поводитися в даний момент не дуже можливо, все залежить від того скільки з ним працювати, чим довше працюється тим він стає м`якший".

  Інша принада свята - вежа, складена із десяти тисяч шоколадних тістечок - макарунів. Її цілий день майстрував відомий український  шоколатьє Валентин Штефаньо.

  Організатори до свята підготувалися - привезли рекордну за усі 5 років існування фестивалю - кількість шоколаду - майже 10 тонн. Впевнені - відвідувачі з`їдять усе.  

  Андрій Сидор, організатор свята: "Я думаю, що це теж буде певний рекорд в цьому році, я не хочу говорити поки що про 10 тонн, но я думаю, що маса цьогорічно спожитого шоколаду протягом чотирьох днів десь буде наближатися до цієї цифри".

  Єдине, що може стримати солодкоїжок - платний вхід і не надто низька ціна на смаколики.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал

  Попередній матеріал
  180.000 нічийних доларів виявили чернігівські прикордонники
  Наступний матеріал
  Погода: у ніч з суботи на неділю буде пік холодів
  Теги: