150-річчя від Дня народження Шептицького відзначать на державному рівні

  150-річчя з дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького вперше відзначатиметься на державному рівні. Відповідну постанову більшістю голосів ухвалив український парламент, повідомляє "Радіо Свобода".


  Згідно з постановою, Кабінет міністрів має у двотижневий термін створити оргкомітет із вшанування постаті митрополита Андрея Шептицького, а далі вже оргкомітет має розробити і затвердити план заходів щодо відзначення 150-річчя з дня народження митрополита, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення, розповів один із ініціаторів проекту постанови, народний депутат від "Батьківщини" Василь Пазиняк.

  Серед заходів планується видання документальної спадщини митрополита Андрея Шептицького та її популяризацію; проведення на базі вищих навчальних закладів наукових конференцій, круглих столів, присвячених життю та діяльності митрополита Андрея Шептицького; збереження та реставрації об'єктів, пов'язаних з діяльністю митрополита Андрея Шептицького, встановлення на них пам'ятних дошок.

  150-річчя від дня народження митрополита УГКЦ Андрея Шептицького відзначатимуть 29 липня 2015 року.
  Попередній матеріал
  Суддя-близький друг Януковича повернувся до Конституційного суду - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Путін хоче донести свою "стурбованість" щодо підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС