rb7.ru

Путін хоче донести свою "стурбованість" щодо підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС

  Президент Росії Володимир Путін розраховує, що російській стороні вдасться донести свою стурбованість до партнерів з України та Євросоюзу під час консультацій у зв'язку з намірами Києва підписати угоду про асоціацію з ЄС. Про це він сказав на нараді з питання "Про розвиток сільського господарства в РФ" у середу в Ставрополі, повідомляє


  "Ми домовилися про початок цих консультацій на експертному рівні", - сказав російський президент.

  При цьому він висловив надію, що консультації почнуться хоча б на рівні глав департаментів і з часом вийдуть на міністерський рівень.

  "Сподіваюся, що ці контакти почнуться, і ми зможемо предметно показати, в чому полягає наша стурбованість", - заявив президент РФ.

  Путін пояснив, у чому полягає загроза для Росії в разі підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС.

  "У нас можуть виникнути проблеми економічного характеру, і ми точно не зможемо зберегти нульову ставку ввізних мит", - сказав він, маючи на увазі, перш за все, продукцію сільського господарства.

  "Це нічого спільного не має з політикою або з вибором тої чи іншої держави - ​​кожна суверенна держава має право обирати свій шлях", - запевнив російський президент.

  Водночас, він підкреслив, що і Росія має право захищати власні економічні інтереси.

  За його словами, це стосується не лише сільського господарства, але і практично всіх галузей промисловості. "Потрібно до цього підходити системно, і так ми й робитимемо", - заявив Путін.
  Попередній матеріал
  150-річчя від Дня народження Шептицького відзначать на державному рівні
  Наступний матеріал
  На час АТО Партія регіонів припиняє свою політичну діяльність на Донеччині