На час АТО Партія регіонів припиняє свою політичну діяльність на Донеччині

  В умовах проведення АТО на Донбасі "Партія регіонів" не може проводити політичну діяльність. Про це заявив народний депутат, голова Донецької обласної організації "Партії регіонів" Микола Левченко, пишуть


  За його словами, "Партія регіонів" у Донецькій області переходить в режим роботи штабів з надання допомоги жителям регіону, постраждалим внаслідок бойових дій.

  "В умовах проведення бойових дій на території Донецької області вся регіональна структура, всі відділення в містах і районах, всі громадські приймальні, весь апарат обласної організації "Партії регіонів" фактично не має можливості проводити пряму політичну діяльність, і перейшов в режим роботи штабів з надання допомоги мирним жителям, постраждалим внаслідок бойових дій", - заявив регіонал.

  "Всі наші громадські приймальні відкриті для допомоги в міру наших сил і наших можливостей для всіх наших земляків. Ми продовжуємо нести відповідальність за кожну донецьку сім'ю і за кожного жителя Донецької області. Приходьте в громадські приймальні, там ви дізнаєтеся конкретні напрямки допомоги, там буде надано все необхідне сприяння вам і вашим родинам", - сказав Левченко.
  Попередній матеріал
  Путін хоче донести свою "стурбованість" щодо підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС
  Наступний матеріал
  Ляшка у Львові облили зеленкою