112.ua

12 тисяч хворих на грип: Сумщина закриває всі навчальні заклади

Усі навчальні заклади Сумщини з понеділка на карантині, а учні - на вимушених канікулах. Адже поріг захворюваності на грип та ГРВІ в області вже перевищено у півтора рази. Лікарі скаржаться: пацієнтів так багато, що не вистачає ані ліжок, ані персоналу

Понад 12 тисяч хворих на грип та ГРВІ нині на лікарняних ліжках на Сумщині. Майже половина з них - віком до 18 років. Лікарі кажуть: в усіх маленьких пацієнтів схожі симптоми. 

30- 50 осіб - така кількість хворих на одного педіатра майже у кожній поліклініці Сум. Лікарі працюють по дві зміни. 

«Додатково перепрофільовано в інфекційні ліжка дермато-венерологічного відділення, неврологічного, отоларингологічного відділення. Додатково 90 ліжок, тому зараз у нас 210 інфекційних ліжок, на яких знаходяться 260 дітей хворих на ГРВІ», - розповідає заступник головного лікаря дитячої лікарні Вікторія Бугаєнко.

Тим часом, програму щеплень провалили. Медики розповідають: вакцина проти грипу надійшла лише наприкінці листопада. Але у продажу в аптеках області її поки що немає. 

Пневмонія, бронхіт, фарингіт - неповний перелік можливих ускладнень після грипу. На Сумщині цього сезону вже зафіксували два летальні випадки. Від ускладнень через хворобу померли 13-річний школяр та 52-річний чоловік.

«На жаль, у цьому році спостерігається швидке, за день-два, ураження легеневої тканини, ураження бронхів, інших органів. Що і призводить до більш фатальних наслідків», - зазначила міський дитячий інфекціоніст Марина Корнієнко.

Уже з понеділка всі навчальні заклади області закриють на карантин. Також тимчасово припиняють роботи дитячі гуртки та секції.

Попередній матеріал
"Захист та анонімність": ГПУ просить кримчан повідомляти про порушення прав людини Росією
Наступний матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО - відео
Loading...

Новий вірус: Грип вкладає українців у лікарняні ліжка

В Україні зафіксований новий штам вірусу грипу

На Дніпропетровщині офіційно оголосили епідемію грипу

МОЗ: Кількість захворювань на грип та ГРВІ перевищила епідемпоріг у трьох областях