Олена Зайцева і Геннадій Дронов
Олена Зайцева і Геннадій Дронов 5 канал

10 років ув’язнення на 5 – умовно: Зайцева і Дронов подали апеляцію

Читайте по-русски
Крім того, захисник вважає, що водійка "лексуса" має відшкодувати потерпілим не 50% матеріальних збитків, а 30

Вироки в резонансній харківській аварії оскаржують водії Олена Зайцева і Геннадій Дронов, яких визнали винуватими у ДТП. Засідання триває в Харківському апеляційному суді, де розглядають вирок першої інстанції.

Адвокат Олени Зайцевої клопоче пом’якшити вирок першої інстанції – змінити 10-річне ув’язнення на 5 років умовно з позбавленням водійських прав на 2 роки. Крім того, захисник вважає, що водійка "лексуса" має відшкодувати потерпілим не 50% матеріальних збитків, а 30.

"Пом’якшити покарання Зайцевій до 5 років, звільнити її від основного покарання з випробуванням, визначивши випробувальний строк на розсуд суду", – заявила адвокат Зайцевої Юлія Плетньова.

Натомість решту має сплатити інший фігурант справи Дронов. Твердять – саме він зачепив машину Зайцевої і спричинив аварію.

"Ми вважаємо, що тими доказами, які були розглянуті в суді першої інстанції, неможливо визнати Дронова винним у тих кримінальних правопорушеннях, які йому інкримінуються", – зазначає адвокат Геннадія Дронова Сергій Перепелиця.

Натомість позиція обвинувачення – вина обох водіїв доведена, апеляційні скарги необґрунтовані та не підлягають задоволенню.

"Вона не просто перевищила швидкість, людина повинна відповісти за свої дії. Ще обурює той факт, як сказала її адвокат, якщо б вона могла уникнути, вона б уникнула, людина просто не тиснула на педаль гальма, вона не тиснула на гальмо. Вона наїжджала на людей", – обурюється потерпіла Оксана Євтеєва.

Нагадаємо, 18 жовтня 17-го року в Харкові сталася кривава ДТП. "Лексус" Зайцевої, який із перевищенням швидкості намагався проїхати на червоне світло, зіткнувся із "туарегом" Дронова, який рушив зі світлофору на перехресті. "Лексус" вилетів на тротуар, де саме йшли перехожі. Загинули шестеро людей, ще п'ятеро дістали травми. В лютому цього року Київський райсуд Харкова визнав винними обох водіїв. І Дронов, і Зайцева отримали по 10 років ув’язнення. Водій "туарега", натомість, вимагає виправдання, оскільки винним у аварії себе не вважає.

Дивіться також фотогалерею:

ДТП в Харкові: Люди несуть квіти до місця трагедії – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Діряві дахи та розбиті шибки: на Буковині випав град завбільшки з куряче яйце
Наступний матеріал
Ді Капріо назвав свою найгіршу роль
Loading...

Смертельна ДТП у Харкові: якого покарання для Зайцевої і Дронова вимагає прокуратура – сюжет

"Наркотичного сп'яніння ніхто не ідентифікував": лікар-нарколог у справі Зайцевої вперше з'явилася на допит у суді

ДТП у Харкові: нова експертиза засвідчила, що Зайцева перевищила швидкість у 100 км/год

Страшна ДТП у Харкові: суд залишив Зайцеву та Дронова за ґратами ще на 2 місяці

ДТП у Харкові: судові експерти заявили, що швидкість руху авто Зайцевої не важлива

Справа кривавої ДТП у Харкові: адвокат Дронова вимагає відводу "некомпетентних експертів"