gorod.lugansk.ua

1 жовтня у школах Луганська стартує навчальний процес

  З початку наступного місяця починають працювати усі шкільні установи Луганська, вцілілі після бойових дій.


  Про це на нараді органів самоорганізації населення заявила директор департаменту Луганської міської ради з питань внутрішньої та інформаційної політики і роботи з депутатами Оксана Терещенко, повідомляє прес-служба Луганської міської ради.

  "Усі школи, які технічно придатні для навчального процесу, будуть відкриті 1 жовтня. 44 школи готові прийняти дітей. Ситуація з тими об'єктами, які постраждали під час збройного конфлікту, на сьогоднішній день не змінилася. Тому учнів шкіл №7, 14, 29, 34, 35, 39, 51 візьмуть навчальні установи міста №1, 13, 23, 38, 50, 55. Для дітей з Великої і Малої Вергунки, а також Червоного Яру, буде організовано підвезення.
  У селищі Ювілейне досі не відновлена ​​подача водо-і електропостачання. Тому для шкіл і дитячих садів запустять генератори", - розповіла вона.

  За її словами, щоб організувати навчальний процес для 700 дітей, які вже повернулися в селище, використовуватимуть автономне обладнання.

  "Що ж стосується спеціалізованих установ, зокрема, реабілітаційного центру, що в кварталі Південний, було вирішено перевести дітей у спеціалізований комплекс "Школа-дитячий садок" для дітей із затримкою психічного розвитку та нервово-психічними захворюваннями №135, який розташований у кварталі Героїв Сталінграда", - зазначила Терещенко.
  Попередній матеріал
  Терористи облаштовуються у покинутих квартирах мирних мешканців - РНБО
  Наступний матеріал
  Україна, Росія та Європейська Комісія наприкінці тижня обговорять спірні газові питання
  Теги:
  Loading...