chitalnya.ru

В Умані зафіксували порушення санітарних норм на 40 об’єктах

  Держпродспоживслужба направила відповідні пропозиції щодо усунення порушень санітарних норм і правил

  Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у ході перевірки зафіксувала порушення санітарних норм на 40 об’єктах в Умані (Черкаська область). Про це інформує прес-служба Держпродспоживслужби.

  "За ініціативою Держпродспоживслужби впродовж 23-27 вересня 2016 року організовано проведення комісійних перевірок 42 об’єктів водопостачання, громадського харчування, продовольчої торгівлі, житлово-комунального господарства, лікувально-профілактичних закладів, задіяних в обслуговуванні учасників святкування Рош ха-Шана. Порушення санітарного законодавства виявлені на 40 об’єктах", -  мовиться у повідомленні.

  Також служба направила відповідні пропозиції щодо усунення порушень санітарних норм і правил. Як зазначається, для святкування іудейського Нового року Рош ха-Шана, яке відбудеться 3 жовтня в Умані, продовжують прибувати паломники - хасиди. У цілому до 3 жовтня очікується приїзд до 30 тисяч прочан.

  "За пропозиціями Держпродспоживслужби в місті додатково обладнано ізолятори для інфекційних хворих, встановлено біотуалети, контейнери, урни для збирання побутових відходів, сміття, проводяться необхідні профілактичні дезінфекційні заходи", - йдеться у повідомленні.

  Попередній матеріал
  Реалії "перемир'я": штаб АТО оприлюднив відверте відео з авдіївської промки
  Наступний матеріал
  Жахлива аварія на залізничній станції у США: понад 100 поранених та загиблі – відео

  В Україні запрацювала Держпродспоживслужба

  Павленко анонсував запуск Держпродспоживслужби 10 лютого

  Тотальна перевірка: восени уряд шукатиме "відмиті кошти" в "Укравтодорі" – Гройсман

  Перевірка діяльності морських портів повернула до держбюджету понад 32 млн грн