ipress.ua

В Україні запрацювала Держпродспоживслужба

  Служба контролюватиме дотриманням вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін

  Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів офіційно розпочинає роботу і приступає до виконання функцій. Про це повідомили у прес-службі Міністерства аграрної політики та продовольства.

  Старт роботі Держпродспоживслужби дає розпорядження "Питання Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів", яке Кабінет міністрів прийняв 6 квітня.

  За словами голови МінАПК Олексія Павленка, уряд погодився з пропозицією щодо можливості забезпечення здійснення покладених на Держпродспоживслужбу функцій і повноважень Державної ветеринарної та фітосанітарної служби, Державної інспекції з питань захисту прав споживачів, Державної санітарно-епідеміологічної служби, що припиняються.

  Крім того, служба контролюватиме дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін; здійснюватиме нагляд у сфері туризму; із захисту прав споживачів виробів з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння. Також займеться наглядом у сфері охорони прав на сорти рослин, насінництва та розсадництва.

  За словами міністра, служба завершила всі необхідні заходи, пов'язані з державною реєстрацією, затвердженням положення, структури, штатного розпису апарату та кошторису. Відповідно до законодавства набрано 30% штату, і зараз призначення працівників триває.

  "Станом на сьогодні всі територіальні органи Держпродспоживслужби завершили процедуру державної реєстрації. Відповідно, у цих терорганах призначені виконуючі обов’язки керівника. Для того, аби призначити керівників на постійній основі, оголошуватимуться конкурси", - додав Павленко.

  "Сьогодні нарешті можна констатувати, що процес створення Держпродспоживслужби завершився. Ми пройшли довгий і дуже непростий шлях, але Служба запрацювала", - наголосив міністр.

   

  Попередній матеріал
  Явка виборців на референдумі в Нідерландах зростає
  Наступний матеріал
  За допомогою 3D-принтера намалювали нову картину Рембрандта
  Теги:
  Loading...

  Кабмін відклав на рік перехід на цифрове телебачення через загрозу нацбезпеці

  Кабмін дозволив детективам Антикорупційного бюро займатися прослуховуванням

  Кабмін відкрив доступ до бази даних про зареєстровані автомобілі та їх власників

  Гепатит C: "Гра на виживання" під стінами Кабміну

  Кабмін призначив нового заступника Квіташвілі

  Гройсман: більшість демократичних сил у парламенті готові сформувати нову коаліцію і Кабмін

  Новий Кабмін, допомога ЗСУ і третій транш кредиту: подробиці зустрічі Порошенка з Байденом