Авто Фото "Сегодня"

Кабмін відкрив доступ до бази даних про зареєстровані автомобілі та їх власників

  Відтепер можна буде отримати інформацію про кількість ДТП за участю транспортного засобу

  Кабінет міністрів України відкрив доступ до інформації про зареєстровані транспортні засоби та їх власників з Єдиного державного реєстру Міністерства внутрішніх справ. Про це йдеться у постанові Кабміну №260 від 25 березня 2016 року.

  "Прийнятою постановою встановлюється порядок доступу посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, адвокатів, нотаріусів до Єдиного державного реєстру та порядок надання інформації з нього фізичним та юридичним особам", - сказано в повідомленні відомства.

  Згідно з документом, доступ до реєстру надається (припиняється) користувачеві на підставі договору, укладеного між ним та адміністратором реєстру, і за документами, які надають користувачеві право на отримання такої інформації у зв’язку зі здійсненням ним повноважень, визначених законом.

  Зазначимо, що у порядку надання фізичним та юрособам інформації з реєстру прописано, що за надання відомостей про марку, модель транспортних засобів, рік їх випуску, об’єм (потужність) двигуна та дату держреєстрації у разі здійснення запиту плата не справляється.

  Однак, за надання інших відомостей з реєстру за основним критерієм пошуку за ідентифікаційним номером (VIN) (про марку, модель, рік випуску, об’єм (потужність) двигуна, дату держреєстрації, колір, тип пального, кількість власників, кількість сидячих місць з місцем водія, обмеження щодо експлуатації авто, проходження обов’язкового техконтролю, наявність інформації про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, участь у ДТП, кількість ДТП за участю транспортного засобу) справляється плата в розмірі, визначеному Кабміном.

  При цьому посадові особи уповноваженого органу МВС вживають заходів до забезпечення зберігання, запобігання несанкціонованому доступу та поширенню персональних даних осіб-запитувачів.

  Попередній матеріал
  У Європарламенті представили доповіді про заручників Кремля та російські злочини на Донбасі
  Наступний матеріал
  Порошенко закликав парламент Японії приєднатись до тиску на РФ задля звільнення українських політв'язнів
  Теги:
  Loading...

  Заступник Кличка задекларував 8 будинків, 29 квартир та 15 гаражів

  Кабмін призначив нового заступника Квіташвілі

  Новий Кабмін, допомога ЗСУ і третій транш кредиту: подробиці зустрічі Порошенка з Байденом

  Гройсман: більшість демократичних сил у парламенті готові сформувати нову коаліцію і Кабмін

  Кабмін затвердив чисельність апарату Нацагентства із запобігання корупції

  Кабмін призначив нового тимчасового чільника правління "Укрзалізниці"