Історик про "хресну ходу": Це один із варіантів просування "московского міра"

Близько тисячі учасників так званої "хресної ходи" миру, любові і молитви, організованої Українською православною церквою Московського патріархату, наближаються до Києва

Хода начебто виступає під гаслами миру, любові і молитви за Україну, але насправді ця хода викликає почуття тривоги, настороженості і невпевненості. Йде війна. Державним структурам  треба було знайти юридичну чи правову мову, адже у цих обставинах проведення таких масштабних акцій просто недоцільне. Про таке в ефірі "5 каналу" заявив заступник директора науково-дослідного інституту українознавства МОН України Арсен Зінченко.

"У середовищі депутатів йдуть ті хто заграє з московськими батюшками, бо ті начебто забезпечують їм на виборах певний інтерес. І так було з часів Кучми. Загравання з московським патріархатом – це є один із виявів нездорових тенденцій в українському суспільстві. Це ворожа ідеологічна структура", - розповів історик.

Акції Московського патріархату викликають роздратування.

"Ми не раз їх бачили з портретами Сталіна, з георгіївськими стрічками - це абсолютно мракобісні речі, які зовсім не пов’язані з церквою", - додав громадський діяч Зінченко. Подробиці дивіться у відео:

Попередній матеріал
Організатор афери "Еліта-Центр" утік з-під домашнього арешту – імовірно в Росію
Наступний матеріал
Поліція блокує "хресну ходу" біля Дмитрівки під Києвом

МВС заблокувало рух "хресної ходи" УПЦ МП вулицями Києва

У Києві "хресну ходу" УПЦ МП супроводжуватимуть 4,5 тис. поліцейських – Деканоідзе

У Борисполі заборонили хресну ходу УПЦ МП

У розвідці підтвердили намір спецслужб РФ використати "хресну ходу" УПЦ МП для дестабілізації