голова Бучі Анатолій Федорук 5 канал

"Будемо доводити свою правоту": чільник Бучі про підозру Генпрокуратури

Уже завтра чиновник має прийти до слідчого управління ГПУ

Міський голова Бучі Анатолій Федорук отримав підозру від Генпрокуратури і завтра, 13 жовтня, має прийти до слідчого управління. Про це він повідомив "5 каналу".

Федорук, як і раніше, не визнає свою провину і каже, що буде доводити правоту у суді.

"Наразі можу лише констатувати той факт, що мені особисто вручено повідомлення прибути до слідчого управління генеральної прокуратури. Завтра (13 жовтня) на 9 годину обов'язково там буду… Виходячи з того, як розвиваються події, будемо доводити у досудовому розслідуванні і в суді свою правоту", – зазначив чільник Бучі. 

Як відомо, чиновнику закидають незаконну передачу у власність фізичним та юридичним особам 68 га земель лісового фонду першої категорії вартістю понад 100 млн грн.

Нагадаємо, напередодні ГПУ повідомила про підозру міському голові Бучі та його секретарю. За даними відомства, чільникам Бучі та Ірпеня загрожує як мінімум по 6 років за гратами.

Як повідомляв 5.ua, ще 21 липня в помешканнях Анатолія Федорука та Володимра Карплюка правоохоронці проводили обшуки й знайшли, зокрема, "чорну бухгалтерію", яка підтверджує, що посадовці в незаконний спосіб передали 890 га землі на Київщині у власність близькому оточенню.

Попередній матеріал
Сніговий шторм у Хорватії: чим дивує природа у жовтні
Наступний матеріал
"Позбавитись зайвого": у США вирішили підірвати застарілий міст

ГПУ повідомила про підозру міському голові Бучі та його секретарю

Чільник Бучі: Я заробляю 200 тис грн на рік, все решта – дружина

"Мені не соромно": міський голова Бучі відповів на запитання глядачів "5 каналу"

Очільникам Бучі та Ірпеня загрожує мінімум по 6 років за ґратами – ГПУ