УЄФА

Жодної поразки: "Шахтар" увірвався в Лігу Чемпіонів зі 100% результатом

Цього сезону українці здобули шосту перемогу в шести матчах Ліги Європи

У португальській Бразі завершився матч шостого туру групового етапу Ліги Європи, в якому "Брага" приймала донецький "Шахтар". Українці здобули перемогу з рахунком 2:4, передає УНІАН.

Як повідомляється, доля матчу була вирішена ще в першому таймі. Донеччани мали перевагу впродовж усього матчу. Перший гол українці забили в середині першого тайму. На 22-й хвилині рахунок відкрив Сергій Кривцов.

Уже незабаром, на 39-й хвилині подвоїв перевагу гостей Тайсон.

Наприкінці першого тайму свій гол забив і суперник. На 43-ій хвилині португальський гравець Нікола Стоількович з лінії воротарського пробив головою повз воротаря. За результатами першого тайму рахунок був 2:1 на користь донеччан.

У другому таймі на 62-й хвилині третій гол забив Сергій Кривцов, а на 66-ій хвилині другий гол у цьому матчі забив Тайсон.

Утім, наприкінці матчу господарі зуміли забити другий гол і уникнути приголомшливої поразки. Таким чином, рахунок матчу - 2:4.

Таким чином, "Шахтар" здобув шосту перемогу в шести матчах Ліги Європи і показав 100% результат на груповому етапі - 18 очок.

Нагадаємо, 4 листопада "Шахтар" прорвався до наступного туру Ліги чемпіонів УЄФА, обігравши бельгійський "Гент".