Анна Музичук
Facebook/Володимир Гройсман

Жодного разу не програла: українка Анна Музичук стала чемпіонкою Європи зі швидких шахів

З перемогою спортсменку привітав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман

У неділю, 22 жовтня, чинна чемпіонка світу зі швидких шахів та бліцу, українка Анна Музичук стала ще й абсолютною чемпіонкою Європи зі швидких шахів. Про це повідомляє "5 канал".

Змагання проводили в Монако. Протягом турніру українка жодного разу не програла – здобула сім перемог та чотири рази зіграла внічию. Загалом 27-річна львів'янка набрала 9 очок з 11 можливих. На другому місці опинилася колишня українка Катерина Лагно (8,5 балів), яка виступає нині за Росію. Загалом у змаганнях взяли участь майже 80 шахістів.

Зі здобуттям золотої медалі Анну привітав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на сторінці у Facebook. "Вітаю українську шахістку Анну Музичук з феноменальним виступом та здобуттям золотої медалі Чемпіонату Європи зі швидких шахів", – написав глава уряду.

Як повідомляв 5.UA, у перший день чемпіонату Європи із самбо українка взяла "золото".

Дивіться також фотогалерею:

Мінфін пропонує перераховувати субсидії за фактичним обсягом наданих послуг
Розслідування хімічних атак у Сирії: в ООН голосуватимуть щодо продовження роботи інспекторів

"Ігри нескорених": Військові спортсмени України здобули 14 медалей в Торонто

Україна здобула одразу чотири "золота" на "Іграх нескорених"

Екстремальне ендуро по бездоріжжю: У Харкові влаштували видовищні гонки на мотоциклах – відео

Як полісмен із Харкова стала двократною чемпіонкою Європи з пауерліфтингу – сюжет

"ЗА ЧАЙ.COM": найсильніша людина світу Василь Вірастюк в ефірі "5 каналу"

Кролик-баскетболіст: у США тварина встановила незвичайний рекорд та потрапила у Книгу Гіннеса