Кролик-баскетболіст

Кролик-баскетболіст: у США тварина встановила незвичайний рекорд та потрапила у Книгу Гіннеса

ynetnews.com

Господар тваринки постійно проводив тренування для свого карликового кролика Біні

У Книгу рекордів Гіннеса потрапив незвичайний рекорд. Кролик Біні з США закинув сім баскетбольних м'ячів у кошик за хвилину. Тварині п'ять років, вона невеликого зросту, тому і м'ячі для неї були відповідного розміру. Про це повідомляє видання Ynet.news.

Господар вихованця Шай Асор проживає у Каліфорнії і постійно тренує свого карликового кролика.

"Я ніколи не сумнівався, що він поб'є всі рекорди. Мені дуже приємно, що він сподобався Книзі Гіннеса, бо моєю метою було показати, що кролики не такі дурні, якими їх вважають", – сказав гордий власник тварини.

Вперше тягу Біні до баскетболу Шай зауважив у 2013 році. Він почав його наполегливо тренувати, викладаючи на сторінці в соцмережі відео з успіхами кролика. Також Біні вміє корстуватися гребінцем, міні-пилососом і навіть малювати.

Як повідомляв 5.UA, поблизу річки Маргарет у західній частині Австралії помітили кенгуру з незвичайним мускулистим тілом.  Знімки тварини зробив 27-річний Джексон Вінсент. Він зустрів величезного кенгуру, коли вигулював собаку. Чоловік був вражений розмірами тварини – за його словами, зріст кенгуру, якого він зустрів, становив близько два метри, а вага – приблизно 100 кілограмів. 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ