sambo.net.ua

У перший день чемпіонату Європи із самбо українка взяла "золото"

Золоту медаль Україні принесла Анастасія Шевченко із Харкова

Чотири медалі -"золото", "срібло"і дві "бронзи" завоювали українці у перший день Чемпіонату Європи із самбо у Мінську. Золоту медаль Україні принесла Анастасія Шевченко із Харкова. У категорії до 60 кілограмів вона здолала росіянку Аліну Пчелінцеву з рахунком за балами 3:2.

Андрій Кучеренко у поєдинку здобув "срібло". І ще дві бронзи принесли до скарбнички українців спорстменки Наталія Смаль і Анастасія Новікова.

У турнірі беруть участь понад 300 спортсменів із 31 країни. У суботу й неділю розіграють ще 18 комплектів нагород.

Як повідомляв 5.UA, усе "золото" Світової серії з синхронного плавання взяли українки.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Безпрецедентна епідемія холери: В Ємені за три тижні померли майже 250 осіб
Екс-очільник ФБР Джеймс Комі публічно дасть свідчення перед американськими сенаторами

Усе "золото" Світової серії з синхронного плавання взяли українки

Тренер Володимира Кличка розповів, чи залишить Володимир бокс

Володимир Кличко поки не впевнений щодо бою-реваншу

Британські ЗМІ назвали суму, яку Кличко і Джошуа отримають за бій

Сильні духом: у Києві стартували "Ігри нескорених"

Верняєв виграв "золото" у багатоборстві на чемпіонаті Європи, обійшовши росіянина