bigmir.net

Українці завоювали одразу три медалі на Чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики

Верняєв також став триразовим чемпіоном Європи у програмі на паралельних брусах

Три медалі – золото і дві бронзи – завоювали українські спортсмени на Чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики у Румунії. Про таке йдеться у повідомленні на офіційному сайті змагань, повідомляє "5 канал".

У румунському Клуж-Напока завершився чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики, де в останній день у фіналах змагань в окремих видах програми українець Олег Верняєв завоював золото і бронзу. Верняєв також став триразовим чемпіоном Європи у програмі на паралельних брусах. Виступ українця судді оцінили майже у 15,5 балів. Також український спортсмен виборов бронзу в опорному стрибку.

А от Ігор Радівілов  взяв бронзу у вправах на кільцях.

Як повідомляв 5.UA, 21 квітня 2017 року Верняєв виграв "золото" у багатоборстві на чемпіонаті Європи, обійшовши росіянина.

Відлуння Чорнобиля: скільки насправді було аварій на ЧАЕС та чому їх приховували
    Обама проголосить першу промову після президентства

Верняєв виграв "золото" у багатоборстві на чемпіонаті Європи, обійшовши росіянина

Верняєв переміг на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики у багатоборстві

Підняв 4,5 себе: українець Олександр Пелешенко став чемпіоном Європи з важкої атлетики

"Нас покинув великий чемпіон": під час тренування загинув визначний італійський велогонщик

Учасники – воїни АТО: проект "Ігри Героїв" вийшов на міжнародний рівень

Спортивне свято – чемпіонат світу з хокею 2017: до Києва вже прибули команди з Австрії, Польщі, Казахстану та Угорщини (фото)