"Жінки на крилах"
"Жінки на крилах" 5 канал

"Жінки на крилах": на Харківщині парашутистки тричі встановили міжнародний рекорд

На необхідну висоту – близько 5,5 км – скайдайверів доправляли одразу трьома літаками

Три повітряні рекорди встановили жінки на Харківщині. Нині там проводять міжнародні збори під назвою "Жінки на крилах". Участь них беруть понад 120 скайдайверів з майже 30 країн світу.

На міжнародні збори парашутисток до аеродрому "Коротич" Еллена Аасгард приїхала з Норвегії. Скайдайвінгом жінка займається 5 років. Але саме на Харківщині вперше взяла участь у встановленні міжнародного рекорду – 57 жінок у вільному падінні продемонстрували три фігури.

Зазнається: "Я розуміла, що я повинна робити, але я дуже нервувала, чи достатньо я вправна, щоб зробити це".

Наступний рекорд – у складі 60 жінок. Скайдайвери спочатку відпрацьовують всі ключові моменти створення фігур на землі. За 20 хвилин до підняття в небо – останні вказівки від командира групи: "Почувайтеся вільно та дихайте в небі. Не поспішайте. Ми маємо достатньо часу".

Учасниці розподіляються на команди. На необхідну висоту їх доправляють три літаки.

Парашутистки стрибають з висоти у 5,5 км. У повітрі вони перебувають 1,5 хвилини. На формування трьох фігур у них є не більше 1 хвилини. В кожної – своє завдання. Чи встановлений рекорд, із землі – не видно. Але про результат свідчать емоції тих, хто приземлився.

Рекорд мають підтвердити міжнародні судді парашутної комісії. Встановлюють це за відео. Але досвідчений скайдайвер, капітан команди з Норвегії Ліза Ненсен, упевнена у своїх учасницях: "Я займаюся скайдайвінгом протягом 34 років. У мене більш як 12 тис. стрибків. У нас група дуже сильних жінок".

Рекорд за участі 60 жінок – комісія зафіксувала. Та вже за кілька годин скайдайвери побили і його. Нове досягнення – за участі 62 скайдайверів.

Оксана Нечепоренко, В'ячеслав Кузьменко, "5 канал"

Рекорд у світлинах: як парашутисти у небі творили дива – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Реставрація чи знищення: в Одесі скандал через роботи на Воронцовській колонаді
Наступний матеріал
Татуйований манекенник, що зіграв "Зомбі боя" в кліпі Леді Ґаґи, наклав на себе руки
Loading...