bigmir.net

Збірна Україна скорочує відрив на Паралімпіаді в Ріо: на рахунку команди 72 медалі

Напередодні скарбничка національної збірної поповнилася ще на 11 медалей

За шостий день Паралімпіади в Ріо українська збірна виборола ще 11 медалей. Крім того, 13 вересня українські спортсмени встановили один рекорд світу, два - Європи та два паралімпійські рекорди. Про це повідомляє "5 канал".

Як зазначається, минулого дня у Ріо два плавці - Євгеній Богодайко та Максим Крипак принесли до скарбнички України "золото" Паралімпіади. Так, на дистанції 200 м комплексним плаванням Богодайко встановив світовий рекорд, а Максим Крипак став першим у стометрівці вільним стилем.

Крім того, встановивши рекорд Європи, зі "сріблом" подолав дистанцію у 50 м вільним стилем українець Дмитро Виноградець.

Ще одне "золото" на змаганнях здобула Оксана Зубковська у стрибках в довжину.

Дві "бронзи" з фехтування принесли національній збірній Євгенія Бреус та  Олег Науменко.

Загалом, протягом 13 вересня вітчизяні паралімпійці вибороли 5 золотих, 2 срібні та 4 бронзові медалі. Відтак, за результатами 6 днів Паралімпіади, у національній скарбиничці маємо 72 нагороди. Попереду - збірні Китаю і Великої Британії. Англійці випереджають збірну України лише на три медалі.

За підсумком п'яти днів змагань, збірна України посідає 3 місце на Паралімпіаді в Ріо із 61 медаллю.

Apple представила нову операційну систему iOS 10
В Ізраїлі шпиталізували екс-президента та лауреата Нобелівської премії Миру

Перемоги укранців на Паралімпіаді в Ріо: на рахунку національної збірної вже понад 60 медалей

Нові перемоги в Ріо: український легкоатлет виборов "золото" Паралімпіади в Ріо

НОК: у четвертий змагальний день на Паралімпіаді українці здобули рекордну кількість медалей

Дивовижні результати на Паралімпіаді: українські плавці зайняли всі сходинки п'єдесталу в Ріо