Здобутки паралімпійців
5 канал

Перемоги укранців на Паралімпіаді в Ріо: на рахунку національної збірної вже понад 60 медалей

За підсумком п'яти днів змагань, збірна України посідає 3 місце на Паралімпіаді в Ріо за кількістю медалей

Українська паралімпійська збірна на іграх у Ріо виборола вже 61 медаль. Про це повідомляє "5 канал".

Крім того, ще одну "бронзу" сьогодні здобула тенісистка Марина Литовченко. У матчі за 3 місце вона перемогла свою співвітчизницю Антоніну Ходзинську.

Зазначимо, напередодні, у п'ятий день змагань, вітчизняні спортсмени встановили 4 рекорди світу, 1 рекорд Європи та 3 паралімпійські рекорди. Одразу дві медалі - золоту і срібну з бігу на дистанції 200 метрів здобули Ігор Цвєтов та Оксана Ботурчук.

Як повідомляється, Ольга Свідерська встановила світовий рекорд на дистанції у 150 м комплексним плаванням. Ще два рекорди у плаванні - світовий та паралімпійський- встановив Денис Дубров.

Відтак, нині у скарбничці вітчизняної збірної 62 медалі, з яких 22 - золоті, 19 - срібних і 21 - бронзова. У неофіційному загальнокомандному заліку Україна посідає третє місце після Китаю та Великої Британії.

Як повідомлялося раніше, на Паралімпіаді в Ріо українські плавці зайняли всі сходинки п'єдесталу. Варто відзначити, що українська збірна демонструє дивовижні результати на цих змаганнях.

Безсмертний пояснив, чому не втрималося припинення вогню з 1 вересня
Клімкін: Для виконання Росією Мінських домовленостей потрібно розробити "дорожню карту"

Паралімпіада-2016: українська збірна здобула вже 61 медаль

Нові перемоги в Ріо: український легкоатлет виборов "золото" Паралімпіади в Ріо

НОК: у четвертий змагальний день на Паралімпіаді українці здобули рекордну кількість медалей

Дивовижні результати на Паралімпіаді: українські плавці зайняли всі сходинки п'єдесталу в Ріо