За будівництвом стадіону до Євро-2012 можна спостерігати в Інтернеті

  У Львові почали будівництво фундаменту майбутнього стадіону до Євро-2012. Новий етап у зведенні футбольної арени почали із закладення капсули. Роботи триватимуть чотири місяці. Місцеві чиновники запевняють - проблем із фінансуванням будівництва не буде.

  Другий етап будівництва євро-стадіону у Львові розпочали з закладання капсули. Її освятили та вклали всередину послання до нащадків, ювілейні монети та марки. А сучасники зможуть спостерігати за будівництвом в Інтернеті. Для цього десять баштових кранів обладнають відеокамерами. Чиновники кажуть - тепер навіть скептики повірять, що стадіон у Львові збудують за два роки. Роботи фінансуватимуть із трьох джерел: міського та державного бюджетів, а також коштом інвесторів.

  Андрій Садовий, міський голова Львова: "Незважаючи, що може бути у нашій країні - є чіткий графік - грудень 2010 року. У грудні 2010 року ми повинні приймати роботи тут на стадіоні".

  Підрядник будівництва - українська компанія. Отже, коливання курсу долара не призведе до здорожчання робіт, твердять чиновники. До кінця року в найамбітніший проект Галичини вкладуть 300 мільйонів гривень.

  Ігор Семенов, керівник фірми-підрядника: "Капсула, которая была заложена в фундамент с  северной стороны - прямолинейно участка стадиона. То есть говоря с этого фундамента начинается стадион. Это северная окраина его".

  Представники компанії-підрядника зізнаються, що їм бракує досвіду зведення таких споруд. Але обіцяють: львівська футбольна арена відповідатиме усім світовим стандартам.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон Львів, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (4.43Мб)

  Попередній матеріал
  Амністовано трьох підсудних у справі про вибух на Мандриківській (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  У Києві відкрили музей революції 1917-1919 років (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...