Амністовано трьох підсудних у справі про вибух на Мандриківській (РЕПОРТАЖ)

  Немає справи - немає покарання. Сьогодні у Дніпропетровську звільнили трьох підсудних у справі про вибух побутового газу на вулиці Мандриківській. Усі вони амністовані за рішенням суду. Гендиректор компанії "Дніпрогаз" Ігор Іванков, його перший заступник Максим Сорокін і головний інженер компанії Сергій Бачурін - на волі.

  Усіх трьох підсудних звільняють просто із судової зали. Постраждалі від вибуху на Мандриківській, рідні та друзі загиблих у розпачі. Кажуть, єдине, чого прагнули після трагедії - це покарання винуватців. Закриття справи шокує усіх присутніх на суді.

  Закону "Про амністію", яким керується правосуддя, трохи більше місяця. Він дозволяє звільняти і звинувачених, і підсудних, і навіть засуджених за так звані "нетяжкі" злочини, якщо у них є неповнолітні діти. Проти рішення суду не виступають ані прокурор, ані захисники підсудних.

  Справа про вибух на вулиці Мандриківській, 127 закрита, жодного позову про матеріальну та моральну компенсації до компанії "Дніпрогаз" не задоволено, ймовірні винуватці трагедії, яка забрала життя 23-х людей та дах над головою ще у кількох сотень - на свободі. Підсумок року і чотири місяці після вибуху побутового газу - і ані винуватців, ані покараних.

  Юлія Фінгарет, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.22Мб)

  Попередній матеріал
  У столичному метро пустили новий потяг українського виробництва (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  За будівництвом стадіону до Євро-2012 можна спостерігати в Інтернеті
  Теги:
  Loading...