Євробаскет U-20: збірна України здобула перемогу в другому матчі групового раунду чемпіонату

Українська команда добре відпрацьовувала в захисті, не дозволяючи розгулятися сербським бігменам

Збірна України U-20 здобула перемогу в другому матчі групового раунду Євробаскету, здолавши в Гельсінкі чинних чемпіонів – команду Сербії. Українська молодіжка перемогла збірну Сербії з рахунком 90:69, передає прес-служба Федерації баскетболу України.

Як наголосили у прес-службі, українська збірна добре відпрацьовувала в захисті, не дозволяючи розгулятися в фарбі сербським бігменам.

"В атаці наші хлопці демонстрували гру близьку до ідеальної, відвантаживши 6 триочкових з відмінним відсотком ще за перші 10 хвилин матчу. Дальня артилерія в особі Балабана, Михайлюка, Павлова і Кобця забезпечила Україні 11-очкову перевагу перед початком другої десятихвилинки. У дебюті другої частини першої половини зустрічі парад триочкових продовжили Кобець і Зотов. Розігруючи вийшовши з лави, помітно додав енергії нашій команді в атаці. Сербські баскетболісти в свою чергу намагались активно ходити у проходи або завантажувати своїх великих гравців у фарбі, де парою ефектних блок-шотів відзначився Скапінцев", – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, відігравши 20 хвилин у високому темпі, українська молодіжка продемонструвала зрілий і впевнений баскетбол в поєдинку з чинними чемпіонами Європи, вирушивши на велику перерву з комфортним 12-очковим гандикапом.

"Після 15-хвилинної перерви українська команда впевненість в своїх силах не розгубила, а ближче до екватора третьої десятихвилинки взагалі довела перевагу до 20 очок. Дальні влучання Зотова і Павлова в черговий раз підтвердили, що в цьому матчі з кидками з дистанції у наших хлопців усе в повному порядку", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, як повідомлялось, чоловіча молодіжна збірна України з баскетболу вилетіла в Гельсінкі, де зіграє в дивізіоні A чемпіонату Європи.

В Україні розпочались масштабні українсько-американські навчання "Sea Breeze-2016"
    Захоплення заручників у Єревані: повстанці відпустили одного з поліцейських – ЗМІ