fbu.ua

У Федерації баскетболу назвали дату, до якої команди мають робити заявочні внески на чемпіонат України

  Загалом у чемпіонатах України в усіх вікових групах було проведено 4329 матчів

  13 липня у Києві під головуванням президента ФБУ Михайла Бродського відбулося засідання Президії ФБУ, на якому обговорювалися важливі питання баскетбольного життя в Україні, повідомляє Федерація баскетболу України

  Учасники засідання прослухали звіт директора департаменту організації та проведення змагань ФБУ Лариси Шабанової про підсумки ХХV Чемпіонату та Кубку України з баскетболу сезону 2015/2016 рр. Учасники зборів відзначили позитивні зрушення в організації змагань. Зокрема, матчі чемпіонату регулярно транслювалися у прямому ефірі українських ТБ-каналів.

  На Президії було затверджено регламентні документи ХХVІ Чемпіонату та Кубку України з баскетболу сезону 2016/2017 рр. Члени Президії ухвалили рішення переглянути розміри гонорарів суддів і комісарів, які обслуговуватимуть матчі ХХVІ Чемпіонату та Кубку України.

  Також було затверджено заявочні внески для клубів на участь у чемпіонаті та Кубку України. Зокрема, для команд чоловічої Суперліги внесок становить 180 тис. грн, для команд Жіночої ліги – 20 тис. грн.

  Дедлайн для заявочних внесків на новий чемпіонат – 15 серпня. До цієї дати клуби мають внести половину суми внеску.

  Внески за легіонерів збереглися на попередньому рівні. Так, для команд Суперліги внесок становить 50 тис. грн. Важливим пунктом порядку денного було затвердження головних тренерів збірних команд України з баскетболу 3х3.

  Окрім того, Лариса Шабанова повідомила, що загалом у чемпіонатах України в усіх вікових групах було проведено 4329 матчів, не враховуючи поєдинків з баскетболу 3х3. У свою чергу Михайло Бродський висловив побажання, щоб збільшити кількість матчів серед юнацьких команд і навів приклад Литви.

  Під час обговорень члени Президії схвально оцінили розвиток студентської ліги. З ініціативи президента ФБУ Михайла Бродського для гравців студентських команд також буде введено процедуру ліцензування. 

  Як повідомляв 5.ua, стало відомо де, коли і з ким гратимуть усі молодіжні збірні України з баскетболу

  Попередній матеріал
  У Мінську проходить засідання Тристоронньої контактної групи
  Наступний матеріал
  Шкіряк уточнив, скільки людей бере участь у ході УПЦ МП
  Теги:
  Loading...

  Українка Мазніченко стала найкращою баскетболісткою в єврокваліфікації

  Мурзін – про кадрові питання чоловічої збірної з баскетболу: "Я здивований реакцією деяких ЗМІ на свої рішення"

  Жіноча "молодіжка" з баскетболу вирвала в Угорщини перемогу на чемпіонаті Європи

  Жіноча молодіжна збірна з баскетболу стартує на чемпіонаті Європи

  Тренер молодіжної збірної України з баскетболу оцінив шанси команди на перемогу в ЧЄ

  Молодіжна жіноча збірна з баскетболу визначилася зі складом на Чемпіонат Європи