У неділю в Києві відбувся наймасовіший зимовий забіг в історії України

  Минулої неділі в Києві біля центральної ялинки країни - на Софійській площі - відбувся благодійний костюмований "Забіг святого Миколая".

  Про це 22 грудня повідомила прес-служба Мінмолодьспорту України.

  Як  зазначено у повідомленні, з десятої ранку на Софійській площі почали збиратися любителі спорту та найзавзятіші учасники забігу – їм  потрібно було підготуватися до конкурсу на найкращий костюм серед учасників який відбувався під час «Забігу святого Миколая».

  Першими на старт вийшли найменші учасники віком від 6 до 12 років. Близько п’ятдесяти дітей здолали дистанцію в 500 метрів. Переможців серед дітей не визначали, - кожен з них отримав на фініші солодкий подарунок.

  "Але найбільший ажіотаж на площі викликала поява учасників у костюмах, тут були: спайдермен, супермен, ельф, корова, ялинка, численні янголи та Діди морози. Перемогу у конкурсі костюмів здобула дівчина-спайдермен", - зазначеноу  повідомленні.

  Загалом на старт дорослого забігу цього року вийшло п’ять сотень учасників, найшвидшим з них став - Сергій Поповз результатом у 14:21 хв.
  Серед жінок найкращий результат показала Тетяна Кузіна (17:44 хв.)

  "Під час "Забігу святого Миколая" було зафіксовано рекорд України у категорії: наймасовіший забіг у новорічних капелюхах – 550 учасників", - підкреслили у Мінмолодьспорту України.

  Раніше повідомлялось про роботу з організації новорічних свят у столиці Мистецьким  проектом  FolkUkraine, Міжнародним фестивалем "Країна мрій", а також представниками соціально-відповідального бізнесу Києва.

  Попередній матеріал
  За минулу добу не постраждав жоден український військовий - штаб АТО
  Наступний матеріал
  Apple підвищила ціни для Росії на 30%

  Порошенко зустрічатиме Новий рік з родиною у Києві - дружина Президента

  У Києві на Новий рік біля головної ялинки буде тільки українська пісня

  Європейські моржі святкують Новий рік у крижаній воді

  У Чернігові відбувся традиційний масовий легкоатлетичний забіг