У Києві на Новий рік біля головної ялинки буде тільки українська пісня

  Цього року  головна новорічна ялинка України буде встановлена не на Майдані Незалежності (як це бувало зазвичай - Ред.), а на Софійській площі столиці.

  Про це повідомили  у прес-службі Київської міськдержадміністрації

  Організатори прагнуть відновити давні традиції святкувань Нового року та започаткувати справжній "Український Новий рік". Передбачено, що зустріч 201-го року відбуватиметься у форматі традиційних українських святкувань.

  "На новорічній сцені виступатимуть українські виконавці під супровід Національного симфонічного оркестру "Київ Класік". Під відкритим небом буде представлений ярмарок майстрів народної творчості, де кияни зможуть побачити унікальні вироби з усіх куточків України. У заповіднику "Софія Київська" буде відкрито Резиденцію Святого Миколая та постане місто льодяних скульптур і ще багато іншого", - зазначили у КМДА.

  "Новий рік на Софії" триватиме з 19 грудня 2014-го року до 19 січня 2015-го року та об’єднає Всеукраїнський фестиваль Святого Миколая, відкриття Резиденції Святого Миколая, офіційне відкриття Головної ялинки країни, святкування Новорічної ночі та Різдвяної "Країни мрій".

   

  Попередній матеріал
  Порошенко закликав Туреччину посилити співпрацю для захисту кримських татар
  Наступний матеріал
  В КПУ знову намаглись скинути Симоненка