5.ua

В КПУ знову намаглись скинути Симоненка

  На засіданні ЦК Компартії України в суботу, 9 листопада, було озвучено вимоги про відсторонення діючого глави КПУ Петра Симоненка з посади першого секретаря ЦК КПУ.

   

  Про це заявив народний депутат від Компартії Олександр Зубчевський.

  "Минулої суботи на пленумі ЦК КПУ, а також на нараді перших секретарів велася розмова про необхідність зняття повноважень глави Комуністичної партії України з Петра Симоненка", - розповів він.

  "Ряд обласних організацій виступили з критикою Симоненко за грубі прорахунки в роботі і провал виборів. Із заявами про те, що Петро Миколайович має ухвалити для себе рішення і скласти повноваження виступили Харків, Запоріжжя, Донецьк, Луганськ, Херсон. Однак опорою Симоненка залишаються центральні і західні області України, які за чисельністю представників в ЦК перевершують схід і південь України ", - зазначив Зубчевський

  За його словами, Симоненко "не захотів брати на себе відповідальність за вказані помилки, добровільно складати з себе повноваження, а також заявив, що за виступами однопартійців стоять українська влада і бажання розколоти КПУ, що не є правдою".

  Попередній матеріал
  У Києві на Новий рік біля головної ялинки буде тільки українська пісня
  Наступний матеріал
  Усі військовослужбовці Херсонщини пройдуть флюорографічне обстеження - ОДА
  Loading...