Володимир Кличко провів майстер-клас для юних боксерів [репортаж, відео]

  Потренуватися із Володимиром Кличком могли півсотні вихованців спортивних шкіл з усієї України. На ринзі вони демонстрували свої навички та просили Кличка розкрити секрет його перемог. Урок для початківців спортсмен провів у залі, де сам 20 років тому вперше одягнув боксерські рукавички.

  Так вони розминаються перед омріяним боєм із зіркою. Біля рингу на Кличка-молодшого вже зачекалися.

  Вони ніч не спали у потягу. 

  А ось і він - легенда світового боксу:

  За камерами малим Кличка й не видно. Хлопці вже натягнули рукавички та мріють першими зійтися у двобої з чемпіоном. Однак спортсмен віддає перевагу дівчині.

  Юлія Фінгарет, 5 канал: "20 років тому на цей ринг вперше привели чотирнадцятирічного Володимира Кличка. Нині він вже сам дає уроки  початківцям".

  Битися з дівчиною Кличко не наважився. Вирішив провести майстер-клас на відстані. Дівчина дзиґою крутиться біля Володимира. Відпрацьовує координацію -  пояснює спортсмен публіці. 

  Наступний на ринзі Роман з Маріуполя. Йому 12. Та він уже готовий врізати Кличку кутового. Ось так він б`ється із камерою.

  А так  - із Кличком.

  Тим часом за Кличком-молодшим споглядає той, хто  навчив чемпіона перших ударів. Володимир Золотарьов показує уривок із тренувань.

  Фото на згадку та автограф будь-де. Підлітки вишикувалися у чергу до спортсмена. Близько сотні боксерських рукавичок обмалював малим Володимир Кличко та пообіцяв  - наступний майстер-клас проведе його старший брат.

  Юлія Фінгарет, Дмитро Демішев, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Лівія: кількість жертв вже може сягати 6000 людей [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Мажоритарна виборча система небезпечна з точки зору корупції, - Ключковський
  Теги:
  Loading...