Мажоритарна виборча система небезпечна з точки зору корупції, - Ключковський

  Мажоритарна виборча система є більш небезпечна з точки зору корупції, переконує член робочої групи з розробки виборчого законодавства, депутат фракції НУ-НС Юрій Ключковський. Про таке він заявив в ефірі «5 каналу»
  «Сьогодні дуже модно стало говорити про боротьбу з корупцією, так от серед критеріїв вибору виборчої системи треба згадати критерій – яка система є більш небезпечна з точки зору корупції, підкупу виборців, незаконного впливу, інакше кажучи, котра більш корупціоногенна. У цьому відношенні мене переконували завжди переконували дві цифри, я сам чув як депутат в 1998 році казав, що йому округ коштував мільйон доларів, в 2002, той самий депутат казав, що вже 5 мільйонів. В мене питання – а хто ж бути вигравати ті одномандатні округи, ми, що, знов хочемо зробити Верховну Раду лише для заможних», - заявив політик.
   
  Ключковський зауважив, що на сьогодні парламентської робочої групи з розробки виборчого законодавства не впливає на розробку проекту нового виборчого законодавства, бо, на думку депутата, існує вузька робоча група, яка займається питанням напрацювання нового виборчого законодавства.
   
  « Я думаю, що не має жодного значення в якому напрямку працює робоча група, я думає, що є душе вузька робоча група, яка все напрацьовує. І щось вона нам покаже, а може покаже тільки вже у Верховній Раді», - зауважив депутат.
   
  Попередній матеріал
  Володимир Кличко провів майстер-клас для юних боксерів [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  У Лівії тривають бойові дії
  Теги: