Футбол
Футбол 5 канал

В Ірпені завершився IX Чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд

В Ірпінь з’їхалися 7 аматорських збірних

Поблизу Києва завершився IX Чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд. Перемогла команда українців із Румунії. Друге місце посіла команда з Ізраїлю. Бронзову нагороду отримала команда з Польщі.

Цьогорічні змагання присвячені до 30-ї річниці відновлення незалежності України. В Ірпінь з'їхалися 7 аматорських збірних: із Канади, Ізраїлю, Угорщини, Румунії та три команди з Польщі. Загалом – майже півтори сотні футболістів, віком від 18 до 60 років. За 5 днів вони зіграли 20 матчів.

"Аналогів немає у світі. Я цим пишаюся. Без вас, спортсменів, цей захід не відбувся б. Дякую вам", – зазначив організатор 9-го Чемпіонату світу з футболу серед українських діаспорних команд Ігор Бокій.

"Позаминулого року ми були чемпіонами. Тепер не склалося. Але показали гарний футбол і їдемо додому з гордо піднятою головою", – наголосив представник команди з Ізраїлю Роман Сергєєв.

Перший Чемпіонат світу з футболу серед українців діаспори відбувся 2012 року в Тернополі. Там такі заходи влаштовували 5 років поспіль. Згодом – на Прикарпатті. І вже втретє – на стадіоні "Чемпіон" в Ірпені на Київщині. Основне гасло змагань: "Україна нас єднає!".

Нагадаємо, що цього року київське "Динамо" 16-й раз здобуло титул чемпіона України з футболу.

Сучасна інтерпретація спортивного одягу 90-х років: "Динамо" представило нову форму – фотогалерея