Українських олімпійців зустріли із гопаком та оркестром [відео]

  Із гопаком та оркестром зустрічали олімпійців у аеропорту Бориспіль. Українська збірна вже в повному складі повернулася з Лондона в Україну. Серед спортсменів, які прибули сьогодні, зокрема і три олімпійські чемпіони, один срібний та два бронзові призери.

  За півгодини до зустрічі з олімпійцями - під дощем і вітром - напоготові і фанати ...

  Фанати (кричать): "Олімпійці, козаки, ваша слава на роки!"

  ... і оркестр.

  Ігор Биковський, керівник оркестру Збройних сил України: "Нам перешкод немає, оркестр іграє і в дощ, і даже, коли камінці падають з неба - оркестр завжди іграє".

  Одразу з летовища кількадесят спортсменів, тренерів, фанатів та журналістів у тісній залі вітають олімпійських призерів. Особливий сюрприз для боксерів - фанатський гопак.

  Денис Беринчик, срібний призер Олімпіади-2012 з боксу: "Мне понравилось, некоторые элементы я себе уже намотал на усы, которых нету".

  Виконавці гопака на Лондонському рингу в Києві інші прийоми показують - з медалями на шиї.

  Денис Беринчик, срібний призер Олімпіади-2012 з боксу: "Медали очень тяжелые, самые большие в истории, и очень приятно - можно чуть-чуть шею накачать, у меня шея худая, я вот постоянно хожу и делаю так".

  Та привезли в Україну не лише медалі.

  Олександр Усик, чемпіон Олімпіади-2012 з боксу: "Дочке - капец, столько шмаття крутого набрал - вообще, та там магазин рядом был, восьмиэтажный какой-то, всё, что было там, всё у меня в сумке лежит".

  А от дворазового Олімпійського чемпіона Василя Ломаченка не вразив ані шопінг, ані прогулянки Лондоном.

  Василь Ломаченко, дворазовий Олімпійський чемпіон з боксу: "Да, интересно - большой город, красивый, всё наоборот, левостороннее движение, но так, особых впечатлений... Может, это связано с судейством..."

  Хоч судили, кажуть, і не завжди справедливо, але результатом задоволені - в української збірної 20 медалей. 6 - золотих, 5 срібних та 9 бронзових. Чемпіони за підтримку українцям не надякуються.

  Олексій Торохтій, чемпіон Олімпіади-2012 з важкої атлетики: "Я хочу поблагодарить ту землю, на которой я родился, и тот народ, за который я выступаю, который меня поддерживал".

  А тягло їх на батьківщину, бо сумували. Найдужче -

  Валиль Ломаченко, дворазовий Олімпійський чемпіон з боксу: "За сыном и за женой".

  Денис Беринчик, срібний призер Олімпіади-2012 з боксу: "Хочется сала и хочется очень горячего-горячего борща".

  Інна Неродик та Андрій Верстюк, 5 канал

  Попередній матеріал
  Масовий погром у французькому Ам`єні - поранено 16 поліціянтів
  Наступний матеріал
  Чернігів. ДАІ не випустило на маршрути 2/3 автобусів [відео]
  Теги: