Чернігів. ДАІ не випустило на маршрути 2/3 автобусів [відео]

  Лише третина чернігівських автобусів вийшла сьогодні у рейс. Інспектори ДАІ після перевірки єдиного в місті автопарку випустили на маршрути сорок зі ста сорока п`яти автобусів. Правоохоронці переконують, возити людей таким транспортом - небезпечно.

  Цей мікроавтобус курсує двадцять п`ятим маршрутом. А це шлях через усе місто. Сьогодні його не випустили в рейс. Причина - не зачиняються двері. Механік чомусь не помітив й інших очевидних поломок.

  Інший водій виїхав на автобусі з несправними гальмами. Машину повернули в гараж.

  Декому з водіїв дали час, щоб усунути технічні несправності, але їх це лише обурило.

  З несправним кермом, гальмами та без ліцензій чернігівські перевізники виходять на маршрути чи не щодня, стверджують працівники ДАІ. Та в автопарку переконують, усі машини нові. Їм менше десяти років. А ще, кажуть, за технічний стан транспорту відповідає сам водій.

  За кілька годин ранкового рейду інспектори ДАІ склали сім протоколів і десятки автівок повернули в парк.

  Попри значні затримки руху транспорту, місцяни до подібних перевірок правоохоронцями ставляться з розумінням. Кажуть, деякі автобуси узагалі не можна випускати в рейс.

  У Чернігівському ДАІ переконують, кількість аварій за участі автобусів за останній рік зросла у кілька разів. Усе через зношеність автівок, перевантаженість пасажирами та постійні порушення правил дорожнього руху.

  Наталя Тягнирядно, Євген Худаско, 5 канал
   

  Попередній матеріал
  Українських олімпійців зустріли із гопаком та оркестром [відео]
  Наступний матеріал
  Екс-прем`єр Сирії: Асад контролює не більше третини країни
  Теги: