Масовий погром у французькому Ам`єні - поранено 16 поліціянтів

  16-ро поліцейських зазнали поранень під час сутичок у французькому місті Ам`єн. Близько сотні молодиків влаштували погром на вулицях. Вони спалили дитячий садок та молодіжний центр, викрали та розтрощили півтора десятки автівок.
  Заворушення сталися у північних кварталах, які вважаються неблагополучними. Однією з причин називають затримання автомобіліста в неділю. Воно закінчилося сутичками. Поліція застосувала сльозогінний газ і травматичну зброю. До Ам`єна вже прибув міністр внутрішніх справ Франції Мануель Вальс. Не лишився осторонь і президент Франсуа Олланд. Він пообіцяв допомогу місцевій владі у відновленні спокою. Чільник держави наголосив, що громадський спокій є пріоритетним завданням, тож найближчим часом кількість поліцейських в Ам`єні буде збільшено.

  Місцевий мешканець: "Я розлючений. Вони постійно в усьому звинувачують місцеву молодь, але не всі ж люди однакові. Мешканці району - під підозрою через якихось п`ятьох чи шістьох підлітків. Це ненормально, і з цим негайно потрібно щось робити".
  Попередній матеріал
  У новому сезоні ПХЛ зіграють щонайменше 7 команд
  Наступний матеріал
  Українських олімпійців зустріли із гопаком та оркестром [відео]
  Теги: