Українські легкоатлети вимагають відставки президента ФЛАУ

  Українські легкоатлети вимагають відставки президента Федерації легкої атлетики України Валерія Борзова.Олімпійці, які повернулися з Лондона, заявляють, що керівництво федерації обкрадає їх.

  Спортствени стверджують, що протягом багатьох років постійно недоотримують державні гроші, виділені на інвентар, утримання тренувальних баз та харчування. Розібратися в проблемі вони попросили державну службу молоді та спорту. Там створили спеціальну комісію, що нині розслідує справу. Результати мають оголосити 13 вересня. Однак за словами голови Державної служби молоді та спорту Равіля Сафіулліна попередні перевірки підтвердили факти зловживань.

  Єлизавета Бризгіна, бронзовий призер Олімпійських Ігор-2012 в естафеті: "Каждый год бюджет все увеличивается. В этом году было 36 млн гривен вот на подготовку только одной легкой атлетики. Мы просто не знаем, куда эти деньги деваются, какие 36 млн. Мы не видим их вообще".

  Равіль Сафіуллін, голова державної служби молоді та спорту України: "Подтверждаются слова, сказанные спортсменами. Иными словами - не доходили средства в том обьеме, в каком выделялись. Отстранены от исполнения своих функций 5 человек. Это государственный тренер, главный тренер, два старших тренера и начальник команды".

  Попередній матеріал
  До Києва приїхала всесвітньо відома виставка "Таємниці тіла"
  Наступний матеріал
  Протест біля Міністерства праці у Афінах провели грецькі будівельники
  Теги: